-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-010377-a
Цемент (будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Завершена
142 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 425.60 UAH
мін. крок: 1% або 1 425.60 UAH
Номер:
412f2848e2d349a88a84475448bb7ac7
Внутрішній номер закупівлі:
19162097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-03-010377-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панова Оксана Михайлівна +380950182816 panovao768@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
142 560.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2023 15:37 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2023 15:37 - 11.10.2023 00:00
Аукціон:
11.10.2023 13:08 - 11.10.2023 13:49
Період кваліфікації:
11.10.2023 13:49 - 24.10.2023 11:19
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 560.00 Цемент