-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент
Оголошено тендер
142 560.00
UAH
Номер:
d37a5dded8a3409a82155d95a409f9b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-03-003697-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент
Примітки:
Цемент (будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.10.2023 15:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цемент
Кількість
880 штуки
Період постачання
до 15.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума142 560.00 UAH