-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦБРК-23Т_86_ВО: Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-10-03-001946-a
Торги не відбулися
1 639 427.40
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 197.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 197.14 UAH
Номер:
a9ac150f4c30445986221374b459ad10
Внутрішній номер закупівлі:
19153684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-03-001946-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 639 427.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.10.2023 10:08 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2023 10:08 - 11.10.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 639 427.40 Лот 1.