• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до землерийної техніки

Оголошено тендер

1 967 312.88 UAH
Номер: 9b7b4a2c3cff4d09bf62005118f8f6d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-03-000766-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 967 312.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до землерийної техніки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 03.10.2023 10:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 967 312.88 UAH