-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПЗ-23Т_569_ВО: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Тендер Prozorro UA-2023-10-02-005558-a
Стропи текстильні
Торги не відбулися
204 166.60
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 020.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 020.83 UAH
Номер:
7fa1fe59cf8b4c3eba43c09e2bdcb679
Внутрішній номер закупівлі:
19144463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-02-005558-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Харітонова +0577244922, +0577245967, +0577242808 pz_nhmetal1@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 166.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.10.2023 13:57 - 08.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2023 13:57 - 11.10.2023 10:00
Аукціон:
12.10.2023 11:13 - 12.10.2023 11:36
Період кваліфікації:
12.10.2023 11:36 - 16.10.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 166.60 ПЗ-23Т_569_ВО: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)