• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)

Оголошено тендер

244 999.92 UAH
Номер: cc46a2d1d7d24806bae1bad9a268e06c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-02-001397-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 244 999.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 02.10.2023 11:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума244 999.92 UAH