• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Глибинний насос ЕЦВ 6-10-110 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

Завершена

62 238.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 311.19 UAH
Номер: 2a4b5fe6d5af4e7daadb0de484cae10e
Внутрішній номер закупівлі: 19140444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-02-001542-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Контактна особа: Мелетич Андрій Олексійович 380970843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 62 238.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2023 10:18 - 07.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2023 10:18 - 10.10.2023 12:00
Аукціон: 11.10.2023 14:19 - 11.10.2023 14:42
Період кваліфікації: 11.10.2023 14:42 - 12.10.2023 08:44
Період завантаження договору: 18.10.2023 00:00 - 28.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 238.00 Глибинний насос ЕЦВ 6-10-110 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори