-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Глибинний насос ЕЦВ 6-10-110 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено тендер
62 238.00
UAH
Номер:
1cd578ccac164d02968edce39acc9c50
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-02-000878-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
62 238.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Глибинний насос ЕЦВ 6-10-110 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.10.2023 10:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Глибинний насос ЕЦВ 6-10-110 (або еквівалент)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 2708090
Сума62 238.00 UAH