-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-009846-a
Торги не відбулися
908 512.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 542.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 542.56 UAH
Номер:
c760f2b5434c4e2495631dd7ce445107
Внутрішній номер закупівлі:
19136731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-009846-a
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЄРБОВА Ліна +380484922334 kpbdykb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
908 512.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 16:31 - 04.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 16:31 - 07.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
07.10.2023 10:02 - 11.10.2023 15:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴908 512.00 Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.