• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.

Оголошено тендер

908 512.00 UAH
Номер: d754e84b5b2b45d0a3889871d501fa45
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-29-003188-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
Замовник: КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
Очікувана вартість: 908 512.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Дата опублікування: 29.09.2023 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт спортивного майданчику з улаштуванням синтетичного покриття для НВК "ЗОШ-II ступені-ліцей"(ліцей "Лідер") вул. Лікарняна, м. Білгород-Дністровський Одеської області". Коригування.
Код ДК 021:2015: 45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування є кошти обласного та міськового бюджету.
Сума908 512.00 UAH