-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вулиці Пилипа Орлика в м. Буринь Конотопського району Сумської області (ДК 021:2015 Код:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-009334-a
Завершена
809 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 045.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 045.25 UAH
Номер:
97b557b4e1ae4ced82e66d627803b139
Внутрішній номер закупівлі:
19136217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-009334-a
Замовник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Дехніч +380545422207 juliadehnich@ukr.net http://buryn-miskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
809 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 15:58 - 04.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 15:58 - 07.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.10.2023 00:01 - 12.10.2023 17:02
Період завантаження договору:
18.10.2023 00:00 - 28.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴809 050.00 Поточний ремонт дороги по вулиці Пилипа Орлика в м. Буринь Конотопського району Сумської області (ДК 021:2015 Код:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)