-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вулиці Пилипа Орлика в м. Буринь Конотопського району Сумської області (ДК 021:2015 Код:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
809 050.00
UAH
Номер:
26b9c15b3558424389f4b0cf2eb71278
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-29-002993-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Буринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058025
-
Адреса:
41700, Україна, Сумська область, Буринський р-н, м. Буринь, вул. Першотравнева, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
809 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дороги по вулиці Пилипа Орлика в м. Буринь Конотопського району Сумської області (ДК 021:2015 Код:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.09.2023 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт дороги по вулиці Пилипа Орлика в м. Буринь Конотопського району Сумської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума809 050.00 UAH