-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини фасаду Великогорбашівської гімназії Ярунської сільської ради, Звягельського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-003010-a
Торги не відбулися
392 687.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 963.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 963.44 UAH
Номер:
3a055b8e2d7a4819925091103ee342c2
Внутрішній номер закупівлі:
19129912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-29-003010-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
392 687.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.09.2023 10:57 - 06.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2023 10:57 - 09.10.2023 10:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴392 687.00 Поточний ремонт частини фасаду Великогорбашівської гімназії Ярунської сільської ради, Звягельського району Житомирської області