-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини фасаду Великогорбашівської гімназії Ярунської сільської ради, Звягельського району Житомирської області
Оголошено тендер
392 687.00
UAH
Номер:
6988a11016324a589cc220a1b1b8287e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-29-000759-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
392 687.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини фасаду Великогорбашівської гімназії Ярунської сільської ради, Звягельського району Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.09.2023 10:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт частини фасаду Великогорбашівської гімназії Ярунської сільської ради, Звягельського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума392 687.00 UAH