-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання навчально-тренувального комплексу з FPV для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області
Тендер Prozorro UA-2023-09-28-000534-a
Тендерні пропозиції викладаються українською мовою
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
424809a1ab874c2bab3abe04f7f6c275
Внутрішній номер закупівлі:
19114132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-28-000534-a
Замовник:
Управління освіти Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22978663
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар,буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бортяш Олена Володимирівна +380544971837 shst.mr-osvita@sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2023 08:55 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2023 08:55 - 06.10.2023 09:00
Період кваліфікації:
06.10.2023 09:02 - 09.10.2023 08:57
Період завантаження договору:
15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Придбання навчально-тренувального комплексу з FPV для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області