-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання навчально-тренувального комплексу з FPV для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
2319dce5854d4479b2fef7126f9128a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-28-000156-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22978663
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар,буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22978663
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар,буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання навчально-тренувального комплексу з FPV для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
28.09.2023 08:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Придбання навчально-тренувального комплексу з FPV для комунальної організації (установа, заклад) Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 20.11.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH