-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Каналізаційний насос Calpeda GQG 6-18 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-008506-a
Завершена
35 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 178.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 178.25 UAH
Номер:
c5fce8289e544f0fbd57b15d9658f527
Внутрішній номер закупівлі:
19107560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-27-008506-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мелетич Андрій Олексійович 380970843905 meletich@ukr.net http://cemrw.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2023 14:22 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2023 14:22 - 05.10.2023 16:00
Аукціон:
06.10.2023 12:36 - 06.10.2023 13:05
Період кваліфікації:
06.10.2023 13:05 - 09.10.2023 10:05
Період завантаження договору:
15.10.2023 00:00 - 25.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 650.00 Каналізаційний насос Calpeda GQG 6-18 (або еквівалент)