-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Каналізаційний насос Calpeda GQG 6-18 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено тендер
35 650.00
UAH
Номер:
cbf3453c14674c6b976fb6a9d63c90f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-27-001940-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
35 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Каналізаційний насос Calpeda GQG 6-18 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.09.2023 11:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Каналізаційний насос Calpeda GQG 6-18 (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 650.00 UAH