-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби захисту рослин (ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2018-03-12-002240-c
Завершена
1 079 902.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 399.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 399.51 UAH
Номер:
2fca0977660941d68dedf5d634c70dbf
Внутрішній номер закупівлі:
1909729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-12-002240-c
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05496135
-
Адреса:
08631, Україна, Київська область, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Днесь +380971846320 nnc-imesg@ukr.net http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 079 902.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 399.51 UAH
Період уточнення:
12.03.2018 17:32 - 19.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2018 17:32 - 29.03.2018 11:00
Аукціон:
30.03.2018 15:41 - 30.03.2018 16:08
Період кваліфікації:
30.03.2018 16:08 - 03.04.2018 17:19
Період завантаження договору:
30.03.2018 16:08 - 19.04.2018 16:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Метакса, КС або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Харнес 90 к.э. або еквівалент
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Гезагард 500 FW к.с. або еквівалент
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Фелікс ВГ або еквівалент
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Рімкорн ВГ або еквівалент
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Пріма, с.е. або еквівалент
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мілагро 240SC,к.с. або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Пік 75 WG, ВГ або еквівалент
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
ПАР Ад’ютант-Л або еквівалент
Кількість
70 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Канонір Дуо, КС або еквівалент
Кількість
45 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Таффін 320, КС або еквівалент
Кількість
240 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Скорпіон, РК або еквівалент
Кількість
1420 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Вимпел або еквівалент
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Гуміфілд ВР 18 або еквівалент
Кількість
140 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бластер або еквівалент
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Розмай Агро"
Оскарження: 30.03.2018 16:08 - 14.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Оскарження: 30.03.2018 16:08 - 14.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
946 497.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
929 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2018 17:19
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "Вертекс-груп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39403619
-
Контактна особа:
Загорулько Анатолій Іванович +380444694114 office@vertex-group.com.ua http://www.vertex-group.com.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Якуба Колоса будинок 1-в квартира 86
Початкова пропозиція
984 852.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
933 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "РАПІТВІНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193857
-
Контактна особа:
Святослав Максимчак +380672360945 s@rapitvina.com.ua
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця,, ВУЛИЦЯ 600-РІЧЧЯ, будинок 15, офіс 14
Початкова пропозиція
1 055 780.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 055 780.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
f35ba159f67240feb58afaedac320771
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-12-002240-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Розмай Агро"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Номер договору:
КИ-112-1304/ЗЗР-КД
Сума договору:
929 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.04.2018 13:00
Статус:
Підписаний