-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби захисту рослин (ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція)
929 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f35ba159f67240feb58afaedac320771
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-12-002240-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Розмай Агро"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622215
-
Контактна особа:
Козаченко Дмитро Миколайович +380443386773 for.kozachenko@gmail.com
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, вул. Метрологічна 14Б
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
КИ-112-1304/ЗЗР-КД
Дата підписання:
23.04.2018 13:00
Період дії договору:
23.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
929 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 929 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Метакса, КС або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Харнес 90 к.э. або еквівалент
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Гезагард 500 FW к.с. або еквівалент
Кількість
500 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Фелікс ВГ або еквівалент
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Рімкорн ВГ або еквівалент
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Пріма, с.е. або еквівалент
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Мілагро 240SC,к.с. або еквівалент
Кількість
20 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Пік 75 WG, ВГ або еквівалент
Кількість
2 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
ПАР Ад’ютант-Л або еквівалент
Кількість
70 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Канонір Дуо, КС або еквівалент
Кількість
45 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Таффін 320, КС або еквівалент
Кількість
240 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Скорпіон, РК або еквівалент
Кількість
1420 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Вимпел або еквівалент
Кількість
300 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Гуміфілд ВР 18 або еквівалент
Кількість
140 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Бластер або еквівалент
Кількість
32 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018