• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спиця Кіршнера

Завершена

63 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 317.50 UAH
Номер: da92abb6754d48eba0f9c2d9108336f2
Внутрішній номер закупівлі: 19097180
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-26-013624-a   
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Контактна особа: Сидоренко Інга Степанівна +380502097344 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.09.2023 16:45 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2023 16:45 - 06.10.2023 00:00
Період кваліфікації: 06.10.2023 00:01 - 06.10.2023 11:05
Період завантаження договору: 12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 500.00 Спиця Кіршнера