-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спиця Кіршнера
Оголошено тендер
63 500.00
UAH
Номер:
01e8d43295324b5fbcbb850a34840760
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-26-006733-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
63 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спиця Кіршнера
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.09.2023 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спиця Кіршнера
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума63 500.00 UAH