-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-95, дизельне паливо, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-09-26-012294-a
Завершена
150 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
f89059e28da84790ba3b2aa744d44dcd
Внутрішній номер закупівлі:
19095865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-26-012294-a
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, ПРОВУЛОК МАРТИНЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Лизенко +380956192473 valeriya15.vl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.09.2023 16:00 - 02.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2023 16:00 - 05.10.2023 15:08
Аукціон:
06.10.2023 11:34 - 06.10.2023 11:57
Період кваліфікації:
06.10.2023 11:57 - 10.10.2023 10:13
Період завантаження договору:
16.10.2023 00:00 - 26.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Автомобільний бензин А-95, дизельне паливо, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти