-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільний бензин А-95, дизельне паливо, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
db8efd6e03af4a56b7bbc7e7696805ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-26-003497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
6 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38177202
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний бензин А-95, дизельне паливо,
згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.09.2023 14:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільний бензин А-95
Кількість
1021 літр
Період постачання
(не задано)
дизельне паливо,
Кількість
2042 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума150 000.00 UAH