• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»

Завершена

15 892 417.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 79 462.09 UAH
Номер: 06336f659a134542bef1261e53befdf7
Внутрішній номер закупівлі: 19094468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-26-010887-a   
Замовник: КП Об'єднане
Контактна особа: Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 15 892 417.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.09.2023 15:21 - 01.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2023 15:21 - 04.10.2023 00:00
Аукціон: 04.10.2023 13:11 - 04.10.2023 13:34
Період кваліфікації: 04.10.2023 13:34 - 06.10.2023 12:05
Період завантаження договору: 12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 892 417.00 «Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»