• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»

Оголошено тендер

15 892 417.00 UAH
Номер: 2b84a69989644d7cafb04dfbcee092a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-26-003302-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Об'єднане
Замовник: КП Об'єднане
Очікувана вартість: 15 892 417.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.09.2023 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт»
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 892 417.00 UAH