• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги відмінено

15 325 055.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 153 250.55 UAH
Номер: f9dfef0c74d34d448511ce09e8640255
Внутрішній номер закупівлі: 19093872
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-26-010315-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
Контактна особа: Тетяна Груніна +380574833529, +380501662660 perv_crb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 15 325 055.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.09.2023 15:04 - 01.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2023 15:04 - 04.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 1ae4ccb77fad45419bb82119ab172a01
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити відкриті торги за предметом ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3) Ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-26-010315-a на підставі підпункту 2 пункту 50 Постанови.
Період оскарження: 03.10.2023 09:27 - 14.10.2023 00:00
Дата опублікування: 03.10.2023 09:27
Дата виконання: 14.10.2023 00:00
Статус:
Виконано
Номер: 0d95617476d64ae7845d05503b3ea377
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити відкриті торги за предметом ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3) Ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-26-010315-a на підставі підпункту 2 пункту 50 Постанови.
Дата опублікування: 02.10.2023 16:29
Дата виконання: 02.10.2023 16:29
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴15 325 055.00 Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3