-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
Оголошено тендер
15 325 055.00
UAH
Номер:
c479bcf23d0a4386a4eae6466642fc72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-26-003743-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 325 055.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монтаж систем протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня, Харківська обл., м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.09.2023 14:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума14 325 055.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума1 000 000.00 UAH