-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу - (Стедікам)
Тендер Prozorro UA-2023-09-25-011094-a
Закупівля здійснюється у рамках проєкту Програми ЄС Erasmus+: CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги (SimS)» що виконується відповідно до Грантової угоди № 101082077-SimS-ERASMUS-EDU-2022-CBHE
Торги не відбулися
22 312.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 223.12 UAH
мін. крок: 1% або 223.12 UAH
Номер:
40581422d55d482c8a8fb352658080ae
Внутрішній номер закупівлі:
19079801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-25-011094-a
Замовник:
БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПЛОЩА ТЕАТРАЛЬНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Голубяк +380372515942 tender@bsmu.edu.ua https://www.bsmu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 312.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.09.2023 15:42 - 30.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2023 15:42 - 03.10.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 312.00 ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу - (Стедікам)