• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу - (Стедікам)

Оголошено тендер

22 312.00 UAH
Номер: 9d63fea51d9c46a19d55abd701667ef5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-25-005970-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: БУКОВИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 22 312.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу - (Стедікам)
Примітки: Закупівля здійснюється у рамках проєкту Програми ЄС Erasmus+: CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги (SimS)» що виконується відповідно до Грантової угоди № 101082077-SimS-ERASMUS-EDU-2022-CBHE
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.09.2023 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу - (Стедікам)
Код ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Кількість 1 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти Європейського Союзу в рамках проєкту Програми ЄС Erasmus+: CBHE «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги (SimS)» що виконується відповідно до Грантової угоди № 101082077-SimS-ERASMUS-EDU-2022-CBHE.
Сума22 312.00 UAH