• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання обладнання та електричних побутових приладів для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки згідно державних стандартів за професією «Кухар; Кондитер; Перукар»

Завершена

671 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 355.00 UAH
Номер: 23f4a0ed490143e19b4aaf4798dd1d26
Внутрішній номер закупівлі: 19067388
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-23-000105-a   
Замовник: Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
Контактна особа: Жалюк Андрій Андрійович 380964408819 vpu33@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 671 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.09.2023 10:30 - 13.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.09.2023 10:30 - 16.10.2023 15:00
Період кваліфікації: 16.10.2023 15:03 - 20.10.2023 14:27
Період завантаження договору: 26.10.2023 00:00 - 05.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴671 000.00 Придбання обладнання та електричних побутових приладів для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки згідно державних стандартів за професією «Кухар; Кондитер; Перукар»