-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання та електричних побутових приладів для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки згідно державних стандартів за професією «Кухар; Кондитер; Перукар»
Оголошено тендер
671 000.00
UAH
Номер:
7aa1608b411b45cf8721900ff888a5bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-23-000027-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
671 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання обладнання та електричних побутових приладів для організації освітнього процесу професійно-практичної підготовки згідно державних стандартів за професією «Кухар; Кондитер; Перукар»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.09.2023 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума671 000.00 UAH