-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А95
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-013632-a
Дизельне паливо, бензин А95 (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Завершена
758 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 273.65 UAH
мін. крок: 0% або 273.65 UAH
Номер:
ef0ca47682754d4c9db8d96fbb1c4e04
Внутрішній номер закупівлі:
19067150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-22-013632-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРАТИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42435703
-
Адреса:
45605, Україна, Волинська область, с. Боратин, вул. Центральна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
РОМАН ІГОРОВИЧ ІЛЬЮК +380666315661 kpboratyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
758 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2023 22:17 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2023 22:17 - 30.09.2023 00:00
Аукціон:
02.10.2023 11:58 - 02.10.2023 12:48
Період кваліфікації:
02.10.2023 12:48 - 13.10.2023 12:25
Період завантаження договору:
19.10.2023 00:00 - 29.10.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴703 950.00 Дизельне паливо
- Лот №2 ₴54 730.00 Бензин А95