• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин А95

Оголошено тендер

758 680.00 UAH
Номер: 5cd3a85b1f2943a2a6e0c4ec674b32ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-22-004725-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРАТИН"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРАТИН"
Очікувана вартість: 758 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо, бензин А95
Примітки: Категорія замовника – юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини другої Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є одержувачем бюджетних коштів; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.09.2023 22:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума379 050.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума379 630.00 UAH