-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система 3Д друку стоматологічних виробів з обладнанням для проведення пост обробки після друку в комплекті – відповідний код 42990000-2
Тендер Prozorro UA-2023-09-22-012910-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер:
6575a5b5c0c24afe9b9ee811b60cb324
Внутрішній номер закупівлі:
19066425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-22-012910-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010 , Україна, Львівська область, Львів, 79010, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фурманець Марія Романівна 380630749361 SUPPLY_DEPT@MEDUNIV.LVIV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2023 17:19 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2023 17:19 - 30.09.2023 19:00
Період кваліфікації:
30.09.2023 19:00 - 06.10.2023 16:36
Період завантаження договору:
12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Система 3Д друку стоматологічних виробів з обладнанням для проведення пост обробки після друку в комплекті – відповідний код 42990000-2