• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система 3Д друку стоматологічних виробів з обладнанням для проведення пост обробки після друку в комплекті – відповідний код 42990000-2

Оголошено тендер

550 000.00 UAH
Номер: 95775e2b457c4ddd96055b65d28712ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-22-004914-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система 3Д друку стоматологічних виробів з обладнанням для проведення пост обробки після друку в комплекті – відповідний код 42990000-2
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.09.2023 17:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума550 000.00 UAH