-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (код за ДК 021:2015-34330000-9)
Тендер Prozorro UA-2018-03-20-000309-b
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Номер:
0a872c90f1764ce4ab38d14b77d52260
Внутрішній номер закупівлі:
1905375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-20-000309-b
Замовник:
Станція швидкої медичної допомоги міста Донецька- відокремлений структурний підрозділ комунальної лікувально-профілактичної установи "обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38653767
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька обл., Донецьк, Донецька область, смт. Велика Новосілка, пер. Південний, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Джеріх Наталія +380982303426 natalya.dzherih@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2018 13:16 - 26.03.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2018 13:16 - 05.04.2018 13:00
Аукціон:
06.04.2018 12:41 - 06.04.2018 13:08
Період кваліфікації:
06.04.2018 13:08 - 10.04.2018 16:38
Період завантаження договору:
06.04.2018 13:08 - 26.04.2018 13:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (код за ДК 021:2015-34330000-9)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОАВТОЗАПЧАСТИНИ"
Оскарження: 06.04.2018 13:08 - 21.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36641388
-
Контактна особа:
Богдан Александрович +380676368071,+380567929096,+380567673323,+380677142798 avtomarket@avtoline.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 98, квартира 195
Оскарження: 06.04.2018 13:08 - 21.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 260.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 260.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2018 16:38
Документи
16
Скарги
0
ФОП Гапонова А.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3327200968
-
Контактна особа:
Чайка Богдан Васильович +380984760954 avto10002@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця вул. Пирогова 166
Початкова пропозиція
6 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 799.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ФОП Селіванов Віталій Євгенович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113013374
-
Контактна особа:
Селіванов Віталій Євгенович 380508891515, 380508891515 vitalij.selivanovyar@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, Шосе Будівельників, 7-А, 47
Початкова пропозиція
6 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
97aa4c1410f346b29c34ab9332c8dfb0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-000309-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ДНІПРОАВТОЗАПЧАСТИНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36641388
-
Контактна особа:
Богдан Александрович +380676368071,+380567929096,+380567673323,+380677142798 avtomarket@avtoline.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 98, квартира 195
Номер договору:
17
Сума договору:
4 260.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
23.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний