-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (код за ДК 021:2015-34330000-9)
4 260.48
UAH з ПДВ
Номер:
97aa4c1410f346b29c34ab9332c8dfb0
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-20-000309-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ДНІПРОАВТОЗАПЧАСТИНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36641388
-
Контактна особа:
Богдан Александрович +380676368071,+380567929096,+380567673323,+380677142798 avtomarket@avtoline.dp.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 98, квартира 195
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Номер договору:
17
Дата підписання:
23.04.2018 00:00
Період дії договору:
23.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
4 260.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 260.48 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (код за ДК 021:2015-34330000-9)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018