-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»
Тендер Prozorro UA-2023-09-21-014499-a
Завершена
88 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
Номер:
873e843291dd48d1b83fd96683516b58
Внутрішній номер закупівлі:
19052396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-21-014499-a
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Зарема Рафаеліївна +380442593560 lvlmvsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
88 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.09.2023 17:32 - 26.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2023 17:32 - 29.09.2023 17:37
Період кваліфікації:
29.09.2023 17:39 - 30.09.2023 15:43
Період завантаження договору:
06.10.2023 00:00 - 16.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴88 500.00 Сирні продукти