• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»

Оголошено тендер

88 500.00 UAH
Номер: 4e848238a5b74444ae80ede573aef8fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-21-007393-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
Замовник: Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
Очікувана вартість: 88 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.09.2023 17:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума88 500.00 UAH