-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-015004-a
Торги відмінено
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер:
74f9de49fe484d798ed8a0585c20bc90
Внутрішній номер закупівлі:
19037250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-015004-a
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Зарема Рафаеліївна +380442593560 lvlmvsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 19:33 - 26.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 19:33 - 29.09.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
22b43967d4a2441fbfa3f33c29ff5247
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час внесення інформації про закупівлю, в частині очікуваної вартості предмета закупівлі, яка оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу уповноваженою особою було встановлено, що ініціатором було допущено арифметичну помилку в розрахунку загальної вартості закупівлі, усунути яку немає можливості.
Період оскарження:
21.09.2023 13:15 - 02.10.2023 00:00
Дата опублікування:
21.09.2023 13:15
Дата виконання:
02.10.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴35 000.00 Сирні продукти