-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»
Оголошено тендер
35 000.00
UAH
Номер:
cedacf38f70b407bac57350d839da773
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-005342-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Хутір Вільний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733788
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, Київ, Дніпровське шосе, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Сирні продукти (Сир кисломолочний жирністю 10 %, сир твердий жирністю 50 %)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.09.2023 19:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 000.00 UAH