-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-010917-a
Завершена
1 446 025.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 230.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 230.13 UAH
Номер:
6ef354adb7334646805be2aeef837d9f
Внутрішній номер закупівлі:
19033158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-010917-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380222385890 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 446 025.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 15:30 - 26.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 15:30 - 29.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.09.2023 00:00 - 05.10.2023 16:41
Період завантаження договору:
11.10.2023 00:00 - 21.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 446 025.00 Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )