-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Оголошено тендер
1 446 025.00
UAH
Номер:
a6af2a136bf54d85abdfc071c3cdd7bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-002164-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 446 025.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Примітки:
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.09.2023 12:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ ( Власний бюджет кошти від господарської діяльності)
Сума1 446 025.00 UAH