-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95(талони)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-007181-a
Торги не відбулися
130 416.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 652.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 652.08 UAH
Номер:
8a87a35b06d140b090d5d504d027fab6
Внутрішній номер закупівлі:
19029406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-007181-a
Замовник:
Виконавчий комітет Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22400792
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Шевченка, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубик Світлана Дмитрівна +380678040038 sdubik72@gmail.com http://boryslavmvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 416.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 13:07 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 13:07 - 28.09.2023 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 416.00 Бензин А-95(талони)