• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95(талони)

Оголошено тендер

130 416.00 UAH
Номер: c52abb4fe7734c988391b527dfc2f218
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-20-002297-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Бориславської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Бориславської міської ради
Очікувана вартість: 130 416.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95(талони)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 20.09.2023 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 416.00 UAH