• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний).

Завершена

199 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 992.00 UAH
Номер: 46dfabedd20c42db87b6d3accdb33e5e
Внутрішній номер закупівлі: 19029283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-20-007128-a   
Замовник: Комунальний заклад "Ліцей "Європейська освіта" Кропивницької міської ради"
Контактна особа: Людмила Годована +380522345255 nvk25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 199 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.09.2023 13:04 - 25.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.09.2023 13:04 - 28.09.2023 00:00
Аукціон: 28.09.2023 14:28 - 28.09.2023 14:51
Період кваліфікації: 28.09.2023 14:51 - 05.10.2023 21:58
Період завантаження договору: 11.10.2023 00:00 - 21.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴199 200.00 Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний).