-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний).
Оголошено тендер
199 200.00
UAH
Номер:
0ea1cf56bb8b4f428445ecb4a707a035
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-20-003883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Ліцей "Європейська освіта" Кропивницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13745701
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Мацієвича Левка, будинок 2 Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Ліцей "Європейська освіта" Кропивницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13745701
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Мацієвича Левка, будинок 2 Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (Сир твердий, сир кисломолочний).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.09.2023 13:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 200.00 UAH