-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини та шинокомплекти)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-013216-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
108 462.74
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 084.63 UAH
мін. крок: 1% або 1 084.63 UAH
Номер:
7b0a95bb75764b918b04617e9176215e
Внутрішній номер закупівлі:
19019863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-013216-a
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, місто Вараш
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661421 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 462.74 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 16:21 - 24.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 16:21 - 27.09.2023 18:00
Період кваліфікації:
27.09.2023 18:02 - 03.10.2023 15:59
Період завантаження договору:
09.10.2023 00:00 - 19.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 462.74 Шини та шинокомплекти