-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини та шинокомплекти)
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-013216-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Завершена
108 462.74
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 084.63 UAH
мін. крок: 1% або 1 084.63 UAH
Період оскарження:
19.09.2023 16:21 - 24.09.2023 00:00
Нічого не знайдено.